top of page

HUKUKİ FAALİYET ALANLARIMIZ

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Trafik Kazası ve Değer Kaybından Doğan Tazminatlar

Tazminat Hukuku konusundaki çeşitli davalarda danışmanlık sunan Avukat Ahmed Yasin ARAK, İç Anadolu bölgesinin en yenilikçi ve detaylı davalarından bazılarında yer alıyor. Size nasıl yardım edebileceğimizi görmek için hemen bizi arayın.

Aile Hukuku

Avukat Ahmed Yasin ARAK bünyesindeki avukatlar, Kayseri bölgesindeki müvekkillerimizin Aile Hukuku konulu sorularına yanıt vermeye hazırdır. Her türde ve büyüklükte müvekkile yardımcı olacak hukuki deneyimlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Hemen bizi arayın.

İcra Hukuku

Uzun yıllardır İcra ve İflas Kanunu alanında çalışıyor ve sayısız başarıya imza atıyoruz. Borçlusu veya Alacaklısı olduğunuz tüm icra dosyalarında hukuki sürecin öncesi ve sonrasında hukuki danışmanlık veriyoruz. Hak kaybının önüne geçilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. geçebilirsiniz.  olabilir.

İş Hukuku

 İş Kanunu alanında çalışıyor ve sayısız başarıya imza atıyoruz. Kayseri İzmir İstanbul ve Balıkesir bölgesindeki müvekkillerimiz, İşçilik alacakları ve işveren vekilliği konusunda uzman ekibimizin yasal süreci uygun sürede ve etkin bir şekilde yöneterek başarı sağlayacağından emin olabilir.

Sağlık Hukuku

Sağlık Hukuku alanında yüksek lisansına devam eden Avukat Ahmed Yasin ARAK sizlere malpraktis ve tazminat hukuku boyutarıyla güncel kararlar doğrultusunda yardımcı olmaya hazırdır. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page